Odkurzacze

W dzisiejszych czasach sprzątanie i wykonywanie porządków bez odkurzacza wydaje się dla niektórych czymś do nie wyobrażenia. Odkurzacze usuwają wiele niechcianych zanieczyszczeń, takich jak: kurz, pył, sierść lub włosy, które są normalnością podczas wykonywania codziennych działań. Wraz z odkurzaczami oszczędność czasu i dokładne sprzątanie staje się bardzo proste.

Odkurzacz to urządzenie służące do usuwania zabrudzeń. Odkurzacze są dostępne w różnych formach i rozmiarach, a ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Odkurzacze mają wiele zalet, a ich wybór zależy od wielu czynników, takich jak wielkość pomieszczenia, rodzaj powierzchni, poziom zanieczyszczenia i dostępność źródła zasilania. Poznaj poszczególne rodzaje odkurzaczy, ich właściwości i rodzaje zastosowań.

Odkurzacze elektryczne

Odkurzacz STIHL SE 62

47840124400
749,00 zł
Odkurzacz doskonale posprząta na sucho i mokro. Może być używany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Do okazjonalnego użytku w domu, garażu i warsztacie.
Odkurzacz akumulatorowy STIHL SEA 20 zestaw Odkurzacz akumulatorowy STIHL SEA 20 zestaw 2
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Odkurzacze akumulatorowe

  Odkurzacz akumulatorowy STIHL SEA 20 zestaw

  SA03-011-7315
  599,00 zł
  Poręczny i wygodny w użytkowaniu odkurzacz. Przeznaczony do mniejszych i suchych miejsc w garażu, warsztacie i samochodzie. 
  Odkurzacz ogrodowy elektryczny SHE 81 STIHL
   Ostatnie sztuki w magazynie
   Odkurzacze elektryczne

   Odkurzacz ogrodowy elektryczny SHE 81 STIHL

   48110110839
   749,00 zł
   Kompaktowy odkurzacz do Twojego ogrodu. Dzięki dużej mocy ssania doskonale sprawdzi się na dużych terenach obok Twojego domu.
   Odkurzacz STIHL SE 33 Odkurzacz STIHL SE 33 2
    Ostatnie sztuki w magazynie
    Odkurzacze elektryczne

    Odkurzacz STIHL SE 33

    SE010124413
    429,00 zł
    Odkurzacz idealnie sprawdzi się na suchych i mokrych powierzchniach terenów przydomowych oraz w garażu np. do sprzątania samochodu. 
    Odkurzacz STIHL SE 62 E Odkurzacz STIHL SE 62 E 2
     Ostatnie sztuki w magazynie
     Odkurzacze elektryczne

     Odkurzacz STIHL SE 62 E

     47840124403
     869,00 zł
     Kompaktowy odkurzacz czyści na sucho i mokro. Doskonale sprawdzi się w warsztatach, firmach sprzątających i zakładach przemysłowych.
     Odkurzacz STIHL SE 133 ME Odkurzacz STIHL SE 133 ME 2
      Ostatnie sztuki w magazynie
      Odkurzacze elektryczne

      Odkurzacz STIHL SE 133 ME

      47860124430
      3 099,00 zł
      Odkurzacz sprząta na sucho i mokro. Idealnie sprawdzi się w budownictwie oraz zakładach przemysłowych, w których jest znaczne zapylenie.
      Odkurzacz STIHL SE 122 E
       Ostatnie sztuki w magazynie
       Odkurzacze elektryczne

       Odkurzacz STIHL SE 122 E

       47740124405
       2 099,00 zł
       Odkurzacz do sprzątania na sucho i mokro. Doskonale sprawdzi się w zakładach przemysłowych.
       Pokazano 1-7 z 7 pozycji

       Odkurzacze 

       Odkurzacze to urządzenia,  które służą do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni, takich jak dywany, meble, podłogi czy tapicerka w samochodzie. Odkurzacze są zwykle wyposażone w silnik, który wytwarza podciśnienie, a także różne filtry, bądź worki filtrujące, które usuwają zanieczyszczenia z powietrza wylotowego. 

       Rodzaje odkurzaczy

       Odkurzacz akumulatorowy 

       Odkurzacze akumulatorowe to urządzenia, które tak jak nazwa wskazuje działają na akumulator. Dzięki temu są bardzo mobilne, ponieważ nie wymagają podłączenia do prądu. Odkurzacze akumulatorowe są również wszechstronniejsze, ponieważ można je używać w różnych miejscach, takich jak samochody, łodzie czy kempingi. Odkurzacze akumulatorowe są dosyć lekkie i małe, co sprawia, że są one łatwe w obsłudze i nie sprawiają problemów przy znalezieniu miejsca do przechowywania. Ze względu na zasilanie akumulatorowe, ich czas pracy jest ograniczony. Dodatkowo, odkurzacze akumulatorowe są ciche, co powoduje większy komfort użytkowania dla odkurzającego i osób w pobliżu odkurzacza. 

       Odkurzacz elektryczny

       Jest to najbardziej powszechne urządzenie, które bardzo często gości w naszych domach. Odkurzacze elektrycznie potrzebują podłączenia do gniazdka elektrycznego. Tego rodzaju odkurzacze są najczęściej spotykane w mieszkaniach i biurach i są stosowane do usuwania zanieczyszczeń z podłóg, dywanów i innych powierzchni. Ich cena zwykle zależy od marki, modelu i funkcji. 

       Odkurzacz spalinowy

       Odkurzacz spalinowy to rodzaj odkurzacza, który działa za pomocą silnika spalinowego. Odkurzacz spalinowe są bardzo wydajne, dzięki czemu są stosowane w przemyśle, takich jak oczyszczanie ulic, usuwanie liście z parków i ogrodów, czy sprzątanie hal magazynowych. Te urządzenie są popularne w branży budowlanej, gdzie wykorzystuje się do usuwania pyłu i gruzu z budynków i placów budowy. 

       Jakie odkurzacze kupić?

       Wybór odpowiedniego odkurzacza zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj powierzchni, wielkość pomieszczeń, poziom zanieczyszczeń, częstotliwość używania oraz indywidualne preferencje. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które mogą pomóc w dokonaniu właściwego wyboru:

       1. Rodzaj odkurzacza- wybierz rodzaj urządzenia, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 
       2. Siła ssania- wybierz odkurzacz z odpowiednią mocą ssania, który będzie skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń z powierzchni. Im większa moc ssania, tym wydajniejszy jest odkurzacz.
       3. Pojemność pojemnika- wybierz odkurzacz z taką pojemnością pojemnika na zanieczyszczenia, aby uniknąć częstego opróżniania podczas odkurzania.
       4. Regulacja mocy- wybierz odkurzacz z regulacją mocy ssania, aby dostosować jego siłę do różnych powierzchni.
       5. Filtr- wybierz odkurzacz z filtrami powietrza, które pomogą w utrzymaniu czystości powietrza i będą skutecznie usuwać alergeny i pyłki.
       6. Dodatkowe funkcje- wybierz odkurzacz z dodatkowymi funkcjami, takimi jak ssanie wodne, wydajne oczyszczanie powietrza lub możliwość przechowywania akcesoriów wewnątrz odkurzacza. 

       Odkurzacze- który odkurzacz wybrać?

       Wybór odkurzacza może być nie lada wyzwaniem, ze względu na rodzaje i ilość asortymentu dostępnych na rynku. Nasi eksperci z pewnością pomogą Ci podjąć decyzję, dlatego zachęcamy Cię do kontaktu, abyś wybrał odkurzacz najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. 

       Produkt dodany do listy życzeń
       Produkt dodany do porównania.