Szlifierka

Szlifierka to narzędzie używane do szlifowania powierzchni różnego rodzaju materiałów. Umożliwia przeprowadzenie wielu prac remontowych, budowlanych i ogrodowych. Są powszechnie stosowane w przemyśle i rzemiośle, a także w domowych warsztatach i pracach remontowych. Szlifierka jest przeznaczona dla specjalistów, jak i dla domowych majsterkowiczów, którzy chętnie wykonują naprawy i remonty na własną rękę. 

Szlifierka może być również przydatna w ogrodnictwie, przede wszystkim do przecinania i szlifowania narzędzi ogrodowych, takich jak noże do przycinania roślin czy siekiery do cięcia gałęzi. Ponadto, szlifierka może pomóc w przygotowaniu elementów drewnianych do budowy ogrodzeń, altanek czy mebli ogrodowych poprzez szlifowanie i polerowanie powierzchni drewna. Szlifierki posiadają wiele akcesoriów, które pomogą Ci utrzymać wysoką jakość sprzętu przez wiele lat. 

249,00 zł
Szlifierka ma znakomitą wydajność pracy oraz wytrzymałą konstrukcję. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia duży komfort pracy.
Szlifierka kątowa G13VE2 WQZ HiKOKI
  Ostatnie sztuki w magazynie
  1 351,00 zł
  G13VE2 to druga generacja sieciowej szlifierki kątowej z silnikiem bezszczotkowym w klasie 125 mm. Urządzenie posiada niską głowicę ułatwiająca manewrowanie, ergonomiczną obudowę, regulację obrotów, miękki start oraz zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. 
  G13VE WQZ HiKOKI SZLIFIERKA KĄTOWA
   Ostatnie sztuki w magazynie
   1 351,00 zł
   Ta szlifierka kątowa jako pierwsza w branży ma silnik bezszczotkowy. Cechuje go bardzo duża żywotność i odporność na warunki.
   Pokazano 1-6 z 6 pozycji
   Produkt dodany do listy życzeń
   Produkt dodany do porównania.