Majsterkowanie

Majsterkowanie w ogrodzie może być bardzo kreatywnym i satysfakcjonującym zajęciem, które pozwoli Ci stworzyć piękne i funkcjonalne elementy w swoim ogrodzie. Odpowiednie narzędzia takie jak siekierka, wiertarka i szlifierka pomogą Ci w wielu profesjach. Majsterkowanie w ogrodzie pozwala na stworzenie elementów, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Można dostosować rozmiar, kolor czy styl mebli ogrodowych do swojego gustu.

Majsterkowanie w ogrodzie to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale również sposób na rozwijanie swoich umiejętności i tworzenie pięknych i funkcjonalnych elementów w ogrodzie. To działanie, które przynosi wiele korzyści, zarówno dla zdrowia, jak i dla satysfakcji z wykonanej pracy.

343,00 zł
Szlifierka ma znakomitą wydajność pracy oraz wytrzymałą konstrukcję. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia duży komfort pracy.
G13SW2 YFZ SZLIFIERKA KĄTOWA HiKOKI
  Ostatnie sztuki w magazynie
  527,00 zł
  Szlifierka ta jest bardzo wytrzymała na przeciążenia, ma zwiększoną wytrzymałość na pył oraz zanieczyszczenia.
  CR18DSL HITACHI AKUMULATOROWA PIŁA SZABLASTA
   Ostatnie sztuki w magazynie
   1 093,00 zł
   Piła szablasta posiada nowoczesny silnik nowej generacji, który ma wymienne szczotki. Sprzęt ma hermetyczny system ochrony przed pyłem i wodą.
   Siekiera STIHL uniwers.1450g sty. poliam. AX 15 P
    Ostatnie sztuki w magazynie
    329,00 zł
    Uniwersalna siekiera gwarantująca komfortową pracę w okrzesywaniu i ścinaniu małych drzew. Nadaje się również do lekkich i średnich prac związanych z łupaniem.
    Siekiera reńska 1000g STIHL AX 10
     Ostatnie sztuki w magazynie
     189,00 zł
     Idealna siekiera do okrzesywania, ścinania i łupania drobnego lub średniego drewna.
     G13VE WQZ HiKOKI SZLIFIERKA KĄTOWA
      Ostatnie sztuki w magazynie
      1 351,00 zł
      Ta szlifierka kątowa jako pierwsza w branży ma silnik bezszczotkowy. Cechuje go bardzo duża żywotność i odporność na warunki.
      Pokazano 1-12 z 26 pozycji
      Produkt dodany do listy życzeń
      Produkt dodany do porównania.