części do nożyc

Akcesoria i części do nożyc to dodatkowe elementy, które umożliwiają obsługę nożyc w ogrodzie. Mogą być wymieniane w przypadku chęci ulepszenia maszyny lub zużycia, ale również jako dodatkowe elementy. Te elementy pomagają w obsłudze urządzeń i  dążą do zachowania ich w dobrym stanie.

Akcesoria i części do nożyc obejmują różne elementy, takie jak kamienie do ostrzenia, smary, uchwyty, śruby, nakładki, nożyce do żywopłotu, sprężyny oraz rączki do nożyc. Każda z tych części jest ważna dla zastosowania operacji nożyc, a ich działanie może pozytywnie wpłynąć na jakość pracy nożyc. Akcesoria i części do nożyc w naszym sklepie z pewnością pomogą Twoim nożycom działać efektywnie i bez szwanku. Zadbaj o konserwacje nożyc razem z narzędziami do ogrodu i tnij swoimi nożycami bez jakichkolwiek niepowodzeń!

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HONDA Versatool SSHH SE KRÓTKIE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HONDA Versatool SSHH SE KRÓTKIE 2
  Ostatnie sztuki w magazynie
  1 480,00 zł
  Nożyce do napędu Honda Versatool™. Mają one dwustronne ostrze o długości roboczej 55 cm. Idealnie sprawdzą się do formowania niższych żywopłotów oraz krzewów. 
  NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HONDA Versatool SSHF LE DŁUGIE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HONDA Versatool SSHF LE DŁUGIE 2
   Ostatnie sztuki w magazynie
   1 580,00 zł
   Długie nożyce Honda Versatool™. Mają dwustronne ostrze o długości roboczej 55 cm. Idealnie sprawdzą się do formowania wysokich żywopłotów i krzewów.
   Pokazano 1-3 z 3 pozycji
   Produkt dodany do listy życzeń
   Produkt dodany do porównania.