Pilarka STIHL MS 180 3/8 PM
Pilarka STIHL MS 180 3/8 PM- prawa strona
  Pilarka STIHL MS 180 3/8 PM
  Pilarka STIHL MS 180 3/8 PM- prawa strona

  Pilarka STIHL MS 180 3/8 PM

  Dostępny na zamówienie
  999,00 zł

  Z tą lekką pilarką bez problemu przygotujesz drewno opałowe i wykonasz prace budowlane w drewnie. Oprócz tego nadaje się do ścinania grubszych gałęzi.

  Opis

  Tnij drewno opałowe i spraw, aby obróbka drewna była dziecinnie prosta dzięki STIHL MS 180. Ta lekka, wydajna piła jest napędzana silnikiem o niskiej emisji spalin. Jest wyposażona w prowadnicę o długości 35 cm, która potrafi ciąć bardzo grube gałęzie. Silnik STIHL 2-MIX zapewnia większą wydajność w krótszym czasie, co czyni go idealnym wyborem do przecinania twardej roślinności. 

  Czasami trudno jest znaleźć odpowiednie narzędzie do ogrodu, ale STIHL MS 180 to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej przestrzeni! Jeśli zajmujesz się cięciem dużej ilości drewna model STIHL MS 180 z pewnością upora się z każdym zadaniem! 

  Silnik STIHL 2-MIX

  Silnik STIHL to rewolucja w silnikach benzynowych. Unikalna technologia zapewnia wyjątkową moc przy zużyciu paliwa do 20% mniejszym niż porównywalne silniki dwusuwowe, a emisje są zmniejszone nawet o 50%. Ciekawa konstrukcja czterech otworów dolotowych z turbulencjami wewnątrz głowicy cylindrów poprawia spalanie i wydajność. Rezultatem jest wyjątkowo niskie zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach obrotowych silnika, daleko wykraczający poza to, co było wcześniej osiągalne – nawet w dolnym zakresie obrotów!

  Czterowarstwowa technika STIHL

  Czterowarstwowa technika STIHL

  W czterozaworowym kolektorze dolotowym mieszanka paliwowo-powietrzna jest mieszana przed spalaniem w celu uzyskania wydajniejszego spalania. Prowadzi to do mniejszego zużycia paliwa i szerokiego rozłożenia momentu obrotowego w całym zakresie obrotów.

  System antywibracyjny STIHL

  System antywibracyjny

  STIHL Anti- Vibration Technology (AVT) to system części w obszarze głowicy tnącej, który pochłania wibracje. Zmniejsza częstotliwość rezonansową i zwiększa sprawność silnika, zwiększając tym samym jego żywotność. Zapewnia to duży komfort podczas używania pilarki przez dłuższy czas. 

  Wielofunkcyjny przełącznik STIHL

  Wielofunkcyjny przełącznik

  Dzięki jednej dźwigni możemy obsługiwać wszystkie ważne funkcje, takie jak rozruch na zimno oraz ciepło. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na wysokie bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania cięcia, ponieważ druga ręka może cały czas odpoczywać na uchwycie. 

  Boczny napinacz piły łańcuchowej STIHL

  Boczny napinacz piły łańcuchowej

  Śruba napinająca obraca się okrągłym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego siły łańcuchowej. Dzięki temu unikamy kontaktu ręki z ostrą piła i zębami zderzaka oporowego, wpływa to na większy komfort użytkowania tego narzędzia. 

  Szczegóły produktu

  Waga [kg]
  4,78
  Typ silnika
  2 suwowy
  Moc znamionowa [kW/KM]
  1,4/1,9
  Pojemność skokowa [cm³]
  31,8
  Poziom hałasu [dB(A)]
  100
  Model silnika
  STIHL 2-MIX
  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A)
  112
  Wartość drgań uchwytu ahw [m/s²]
  7,8- prawo/6,6- lewo
  Długość prowadnicy [cm]
  35
  Łańcuch piły ["]
  3/8
  Stosunek ciężaru do mocy [kg/kW]
  3
  11302000368
  Nowy

  Komentarze (0)

  Brak recenzji

  Zobacz także

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.