Naprawa maszyn ogrodniczych Siedlce

REMEX to firma, która funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat, a serwis to nasza specjalność. To wieloletnie doświadczenie pokazało nam, jak dynamicznie zmienia się rynek produktów i konsumentów. Dziś, wiemy, że jakość i tradycja wiąże się z satysfakcją i zadowoleniem klienta.

Zajmujemy się serwisowaniem i sprzedawaniem narzędzi do ogrodu, maszyn rolniczych, budowlanych, akcesoriów i części do maszyn ogrodowych. Dzięki budowaniu zaufania w relacjach z naszymi klientami jesteśmy liderami na rynku od wielu lat. Asortyment w naszym sklepie jest stale rozwijany, aby dostarczyć klientom innowacyjnych produktów na miarę ich działalności ogrodowej. 

Oferujemy wiele możliwości naprawy i korzystania z serwisu. W razie problemu prosimy o kontakt telefoniczny, wiadomośći sms, e-mail lub o przyjście bezpośrednio do naszego serwisu.

Możesz wysłać swój uszkodzony sprzęt, przekazać maszynę zamówionemu przez nas kurierowi lub odwiedzić nasz sklep w samym sercu Siedlec.

Kontakt i dostarczenie urządzenia

Osobiście w serwiście

ul. Kilińskiego 20, 08-110 Siedlce

Chat na żywo

Napisz do nas 

Serwis wybranych producentów

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który świadczy kompleksowy serwis maszyn ogrodniczych w zakresie narzędzi ogrodowych i sprzętu przemysłowego. Nie tylko w przypadkach awaryjnych. Zajmujemy się przede wszystkim maszynami zakupionymi w naszych sklepach. 

Serwisujemy następujące marki:

Jak wygląda serwis w naszym sklepie

Przyjmujemy zgłoszenie

Przyjmujemy zgłoszenie poprzez uzyskiwanie konkretnych informacji od klienta. Informacje te powinny dotyczyć rodzaju narzędzia ogrodowego oraz marki. 

Formularz zgłoszenia do serwisu

Badamy usterkę

Diagnozujemy problem z danym urządzeniem, aby określić przyczynę i znaleźć rozwiązanie trudności. Podczas badania usterki, specjaliści wykonują szereg testów i sprawdzają poszczególne komponenty, aby określić, co spowodowało usterkę. 

Konsultujemy się z producentem

Zgłaszamy usterkę konkretnemu producentowi. Konsultacje te są szczególnie ważne w przypadku, gdy usterka jest złożona lub nieznana. W takiej sytuacji producent może zaproponować specjalistyczne rozwiązania lub sugestie, które pomogą rozwiązać problem. 

Przedstawiamy wycenę

Jeśli naprawa jest pozagwarancyjna, producent podaje nam konkretne wskazówki związane z danym urządzeniem do ogrodu. Wycena może zawierać informacje o kosztach produktu lub usługi, czasie realizacji i kosztach dodatkowych.

Naprawiamy i odsyłamy

Wysyłka urządzenia może odbywać się na kilka sposobów, takimi jak korzystanie poczty i firmy kurierskiej. Możesz odebrać swój sprzęt w naszym sklepie w Siedlcach. W zależności od rodzaju usługi, koszty wysyłki i ubezpieczenia mogą być pokrywane przez klienta lub serwis techniczny.

Ile trwa gwarancja i serwis maszyn ogrodniczych

miesięcy gwarancji dla klientów firmowych
miesięcy gwarancji dla klientów prywatnych

Serwis narzędzi ogrodowych

Jesteśmy firmą zajmującą się wszelkimi czynnościami serwisowymi, naprawczymi i konserwacyjnymi związanymi z maszynami ogrodowymi. Nasi specjaliści wykonują diagnozy, uczestniczą w pracach remontowych maszyn, a także modyfikacjach technicznych części oraz remontach kapitalnych maszyn. Każda taka czynność wymaga szczególnej wiedzy i umiejętności, dlatego warto skorzystać z usług naszych specjalistów. Nasza firma to właściwe miejsce, aby poprosić o pomoc. Mamy ponad 30 lat doświadczenia i znamy wszystkie szczegóły potrzebne do sprawnego przeprowadzenia serwisu.

Serwis maszyn używanych

Serwis maszyn jest często potrzebny po zakupie używanego narzędzia do ogrodu. Nasza obsługa chętnie wytłumaczy Ci, w jaki sposób będzie przeprowadzony serwis, przedstawi Ci niezbędne do pokrycia koszty i czas oczekiwania na wykonanie naprawy. Serwis takich maszyn jest bardzo istotny, ponieważ nieodpowiednie użytkowanie ich w ogrodzie może spowodować niebezpieczny wypadek. Z nami będziesz czuł spokój i wygodę podczas wykonywania każdej czynności w ogrodzie. 

Wypożyczanie sprzętu

Marzysz o zadbanym ogrodzie, ale nie masz na to ani czasu, ani umiejętności? Brakuje Ci odpowiedniego sprzętu lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego w swoim przydomowym ogródku? W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie narzędzi ogrodowych. Wypożyczanie narzędzi  jest tańsze i praktyczniejsze niż ich zakup. Po przetestowaniu możesz zainwestować w sprzęt, który będzie już sprawdzony w Twoim ogrodzie. Gwarantujemy, że dzięki wypożyczaniu sprzętu otrzymasz dokładnie to, czego chcesz, bez nadwyrężania budżetu. 

Wypożyczanie maszyn do ogrodu- dlaczego warto?

Korzyści płynące z wynajmu sprzętu ogrodniczego obejmują możliwość przetestowania konkretnej maszyny przed podjęciem decyzji o zakupie. W ten sposób będziesz mógł sprawdzić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie, nie ponosząc żadnych kosztów zakupu. Za naszym pośrednictwem możesz również uzyskać dostęp do demonstracji i prezentacji produktów naszych producentów przed dokonaniem zakupu. W ciągu ostatnich 30 lat przeprowadziliśmy mnóstwo transakcji wynajmu i w tym czasie staliśmy się ekspertami w dostarczaniu wysokiej jakości maszyn ogrodniczych. Jesteśmy dumni z naszej reputacji i wierzymy, że wynika to z wysokiego poziomu obsługi klienta, który obejmuje usługę dostawy i odbioru, jeśli tego potrzebujesz.

Serwis sprzętu rolniczego i ogrodniczego

Poznaj nasz serwis od kuchni. Zadzwoń do nas, oferujemy darmową wycenę i wstępną diagnozę. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy otwarci na Twoje pytania!

Zapytaj o dostępność sprzętu do wypożyczenia

Wypożyczenie sprzętu powinno być zaplanowane z wyprzedzeniem. Wypożyczalnia w naszym sklepie jest popularniejsza z roku na rok. Sprzęt do wypożyczenia jest ograniczony, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, abyś mógł zaplanować pielęgnację swojego ogrodu w odpowiednim czasie. 

Certyfikaty i nagrody dla firmy Remex

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.