Pilarka STIHL MS 251 35cm 3/8"P PM3
  Pilarka STIHL MS 251 35cm 3/8"P PM3

  Pilarka STIHL MS 251 3/8"P

  Dostępny produkt z innymi opcjami
  2 499,00 zł

  Poręczna pilarka bardzo dobrze sprawdzi się do prac wokół domu takich jak pozyskanie drewna opałowego oraz w ogrodzie.

  Długość prowadnicy [cm] i łańcuch

  Opis

  Poręczna i łatwa w obsłudze pilarka z oszczędnym silnikiem 2-MIX. Optymalna do pozyskiwania drewna opałowego przez użytkownika okazjonalnego ale również rolników, sadowników, ogrodników i plantatorów. W wyposażeniu znajduje się boczny napinacz piły łańcuchowej oraz wytrzymały i trwały zestaw tnący.

  Cechy urządzenia:

  -system filtrów powietrza o długiej żywotności wydłuża znacząco okresy pracy pomiędzy czyszczeniami filtra. Większe i cięższe drobiny są wyrzucane przez siłę odśrodkową na zewnątrz, a następnie przez wznoszącą się rampę dodatkowo wyrzucane do góry. Wstępnie oczyszczone powietrze jest doprowadzane do filtra powietrza.

  -dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.

  -system antywibracyjny- Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

  -wielofunkcyjny przełącznik- Obsługa wszystkich ważnych funkcji pilarki, takich jak rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie odbywa się za pomocą jednej dźwigni. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi, ponieważ prawa ręka przez cały czas spoczywa na uchwycie.

  -kompensator- Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

  -boczny napinacz piły łańcuchowej- Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i zębami zderzaka oporowego.

  -system STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności względem redukcji ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.

  -praktyczny korek zbiornika- Specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.

  Szczegóły produktu

  Waga [kg]
  4,8 (bez paliwa, prowadnicy i piły łańcuchowej)
  Moc znamionowa [kW/KM]
  2,2/3,0
  Pojemność skokowa [cm³]
  45,6
  Poziom hałasu [dB(A)]
  103
  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A)
  114
  Wartość drgań uchwytu ahw [m/s²]
  3,9
  Długość prowadnicy [cm]
  35
  Łańcuch piły ["]
  3/8
  Stosunek ciężaru do mocy [kg/kW]
  2,2
  11432000535
  0 Przedmiot
  Nowy
  11432000535

  Komentarze (0)

  Brak recenzji
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.