Pilarka łańcuchowa EKS 2000/35 AL-KO

  Pilarka łańcuchowa EKS 2000/35 AL-KO

  Dostępny na zamówienie
  590,00 zł

  Twoja kompaktowa pilarka, łatwa w konserwacji. Elektryczna pilarka EKS 2000/35 jest idealnym wszechstronnym narzędziem do okrzesywania drzew, ścinania mniejszych drzew lub piłowania drewna opałowego. Mocny, łatwy do uruchomienia silnik elektryczny zapewnia wystarczającą moc do wydajnej pracy z lekkim, poręcznym urządzeniem. Doskonały stosunek mocy do masy, łatwość konserwacji i zintegrowany system łatwego startu sprawiają, że ta pilarka jest niedrogą, wszechstronną piłą.


  Opis

  Twoja kompaktowa pilarka, łatwa w konserwacji

  Elektryczna pilarka spalinowa EKS 2000/35 jest idealnym wszechstronnym narzędziem do okrzesywania drzew, ścinania mniejszych drzew lub piłowania drewna opałowego.

  Mocny, łatwy do uruchomienia silnik elektryczny zapewnia wystarczającą moc do wydajnej pracy z lekkim, poręcznym urządzeniem.

  Doskonały stosunek mocy do masy, łatwość konserwacji i zintegrowany system łatwego startu sprawiają, że ta pilarka jest niedrogą, wszechstronną piłą.

  Szczegóły techniczne pilarki elektrycznej EKS 2000/35

  Długa prowadnica o długości 35 cm umożliwia szybki postęp pracy przy dobrej zwrotności i obsłudze. Łańcuch 3/8 cala można szybko dostosować do żądanego naprężenia łańcucha.

  Silnik elektryczny 2 000 W / 230 V / 50 Hz jest bardzo łatwy do uruchomienia i dostarcza dużo mocy. Dzięki silnikowi budowy typu Crossline, automatycznemu smarowaniu łańcucha, hamulcowi łańcucha - ułatwia osiągnięcie precyzyjnego rezultatu cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki.

  Szczegóły produktu

  Moc [W]
  2000
  Waga [kg]
  4,8
  Poziom hałasu [dB(A)]
  108
  Poj. oleju [l]
  150
  Niepewność pomiarowa K [m/s²]
  3
  Wartość drgań uchwytu ahw [m/s²]
  5.05
  Długość prowadnicy [cm]
  35
  Łańcuch piły ["]
  3/8
  Prędkość łańcucha [m/s]
  14.9
  Smarowanie łańcucha
  automatyczne
  Hamulec łańcucha
  tak
  Naciąg łańcucha
  z użyciem narzędzi
  112807
  Nowy

  Komentarze (0)

  Brak recenzji
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.