Opryskiwacze

Opryskiwacz ręczny STIHL SG 31 5L
  Ostatnie sztuki w magazynie
  209,00 zł
  Ręczny opryskiwacz ze zbiornikiem o pojemności 5 litrów przeznaczony do zwalczania chwastów i szkodników oraz do nawożenia. Idealny dla posiadaczy dużych ogrodów. Z lancą teleskopową i dodatkową dyszą płaską.
  Opryskiwacz ręczny STIHL SG 11 / 1,5L
   Ostatnie sztuki w magazynie
   69,00 zł
   Ergonomiczny, łatwy w obsłudze opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Łatwa w obsłudze i wydajna pompa zapewniająca komfort pracy. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową.
   Opryskiwacz akumulatorowy plecakowy STIHL SGA 85 Opryskiwacz akumulatorowy plecakowy STIHL SGA 85 2
    Dostępny na zamówienie
    2 699,00 zł
    Wydajny, akumulatorowy opryskiwacz ogrodowy STIHL SGA 85 to pierwszy akumulatorowy opryskiwacz STIHL. 6,2 kilogramowy opryskiwacz na plecy, możesz płynnie regulować ciśnienie za pomocą pokrętła w zakresie od 1 do 6 barów.
    Opryskiwacz ręczny plecakowy STIHL SG 71/18L
     Dostępny na zamówienie
     519,00 zł
     Opryskiwacz plecakowy do profesjonalnych zastosowań. Najwyższy komfort pracy, montaż dźwigni pompy po lewej lub prawej stronie, regulacja długości i szerokości. Wysokiej jakości pasy i komfortowa, profilowana płyta. Ergonomiczny zawór wyłączający z manometrem.
     Opryskiwacz ręczny plecakowy STIHL SG 51 /12L
      Dostępny na zamówienie
      Opryskiwacz plecakowy do zastosowań okazjonalnych i profesjonalnych. Wysoki komfort obsługi dzięki możliwości montażu dźwigni pompy po prawej lub lewej stronie, ergonomiczny zawór wyłączający. Trwała konstrukcja zapewniająca długą żywotność urządzenia nawet w przypadku profesjonalnych zastosowań.
      Pokazano 1-5 z 5 pozycji
      Produkt dodany do listy życzeń
      Produkt dodany do porównania.