Kosiarka spalinowa AL-KO 521 SP-A PREMIUM
  • -5%
Kosiarka spalinowa AL-KO 521 SP-A PREMIUM

Kosiarka spalinowa AL-KO 521 SP-A PREMIUM

Ostatnie sztuki w magazynie
2 089,05 zł 2 199,00 zł -5%

Kosiarka spalinowa z napędem AL-KO 521 SP-A PREMIUM to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie, które każdy entuzjasta pracy w ogrodzie pokocha od pierwszego wejrzenia.

Opis

Kosiarka spalinowa Premium 521 SP-A została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Wyselekcjonowane komponenty i materiały zwiększają żywotność kosiarki spalinowej. Dzięki kosiarkom z serii „Premium” koszenie trawnika staje się przyjemnością. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 51 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Nowoczesny design sprawia, że ​​przyciąga wzrok każdego w ogrodzie.

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej PREMIUM 521 SP-A

Dzięki szerokości koszenia 51 cm kosiarka spalinowa Premium 521 SP-A zapewnia szybkie koszenie nawet w dużych ogrodach (do 1800 m²). Wysokość koszenia regulowana jest centralnie w 7 pozycjach od 30 mm do 80 mm. Dzięki silnikowi AL-KO o mocy 2,6 kW i napędowi kół XXL koszenie ogrodu (nawet na zboczu) nie wymaga wysiłku. Funkcja 4 w 1 umożliwia koszenie ze zbieraniem do kosza, wyrzutem boczny, wyrzutem tylny i mulczowaniem. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wygodnym uchwytem i zoptymalizowane pod kątem uchwytu przełączniki sprawiają, że koszenie trawnika jest przyjemnością. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę o pojemności 70 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, co oznacza, że ​​jest on napełniany do góry i dlatego należy go opróżniać jeszcze rzadziej. Zintegrowany uchwyt z przodu kosiarek Premium idealnie nadaje się do transportu kosiarki, jej przechowywania (funkcja stojąca) lub podnoszenia nad schodkami lub przeszkodami w ogrodzie.

Szczegóły produktu

Moc [W]
2600
Waga [kg]
35
Typ silnika
spalinowy, czterosuwowy, górnozaworowy
Szer. kosz. [cm]
51
Pojemność kosza [l]
70
Pojemność skokowa [cm³]
166
Rozruch
ręczny
Model silnika
AL-KO Pro 170 QSS
Zakres wysokości cięcia [mm]
30-80
Liczba stopni regulacji wysokości pracy
7
Rodzaj mechanizmu regulacji pracy
centralny
Wymiar kół (przedni/tylni) w mm
200/280
Podwójne łożyskowanie kół
tak
Napęd
własny na tylne koła
Typ korpusu
stalowy
Kosz
plastikowy
Powierzchnia trawnika do [m2]
1800
Liczba noży
1
Typ rączki
oburęczna
Regulacja rączki
tak
Biegi
1
Prędkość [km/h]
3,5
119997
1 Przedmiot
Nowy

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.