JEDNOSTKA NAPĘDOWA HONDA Versatool UMC 435 E LAET
JEDNOSTKA NAPĘDOWA HONDA Versatool UMC 435 E LAET- zdjęcie 2
  JEDNOSTKA NAPĘDOWA HONDA Versatool UMC 435 E LAET
  JEDNOSTKA NAPĘDOWA HONDA Versatool UMC 435 E LAET- zdjęcie 2

  Jednostka napędowa HONDA Versatool UMC 435 E LAET

  Ostatnie sztuki w magazynie
  2 190,00 zł

  Jednostka napędowa zestawu Honda Versatool™. Do niej podłącza się końcówki, dzięki którym staje się różnymi urządzaniami np. kosą albo nożycami. 

  Opis

  Honda UMC435 E to jednostka napędowa zestawu Honda Versatool™, do której podłączane są pozostałe narzędzia.

  Wyposażona jest w wydajny 4-suwowy silnik spalinowy Honda GX35 o mocy maksymalnej 1,3 KM. Ten jednocylindrowy górno zaworowy i chłodzony powietrzem silnik jest najlepszym silnikiem w swojej klasie i jednym z najlżejszych na świecie. Spełnia najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Unii Europejskiej oraz USA. Poziom emitowanych spalin jest o 85% niższy od tego wydzielanego przez klasyczne urządzenia z silnikiem 2-suwowym, dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na wdychanie zanieczyszczonego powietrza. Silnik pracuje na czystej bezołowiowej benzynie (etylina 95 Pb) i zużywa jej oraz oleju mniej niż silniki 2-suwowe o podobnej mocy (2/3 benzyny i 1/7 oleju).

  Dodatkowo, urządzenie ma najniższy w swojej klasie poziom wibracji. Jest on bardziej przyjazny dla użytkownika, zwłaszcza podczas wydłużonego czasu ciągłej pracy w ogrodzie. Dźwięk generowany przez silnik z niskim poziomem wibracji jest mniej uciążliwy czy drażniący dla ucha. Zastosowany w silniku system smarowania olejowego powoduje powstawanie mgiełki olejowej w skrzyni korbowej, smarującej zespół tłok-cylinder co umożliwia pracę oraz przechowywanie urządzenia dosłownie w każdej pozycji. Ergonomiczne uchwyty zapewniają komfortowe i bezpieczne wykonywanie pracy.

  Szczegóły produktu

  Wymiary [mm]
  1145 x 315 x 258
  Waga [kg]
  6,4
  Typ silnika
  4-suwowy
  Moc max. silnika [KM]
  1,3
  Poziom hałasu [dB(A)]
  109
  Model silnika
  Honda GX 35
  Typ rączki
  oburęczna
  UMC435ELAET
  2 Przedmioty
  Nowy

  Komentarze (0)

  Brak recenzji

  Zobacz także

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.