Blog navigation

Najnowsze posty

Najnowsze posty

 
Sortuj według:
 • Dlaczego warto wykonywać wertykulację trawnika
  Dlaczego warto wykonywać wertykulację trawnika
  58 Wyświetlenia

  Każdy właściciel ogrodu wie, że koszenie jest kluczowe, aby utrzymać bujny i zielony trawnik. Jednak koszenie to nie wszystko, ważne jest też odpowiednie napowietrzenie i użyźnienie gleby. Wertykulacja to jeden z najważniejszych zabiegów, które należy wykonać rozpoczynając wiosenną pielęgnację trawnika po zimie. Dowiedz się, na czym polega wertykulacja gleby i dlaczego powinieneś wdrożyć ją w swoim ogrodzie.

  Czytaj więcej
 • 5 najbardziej przydatnych narzędzi w ogrodzie
  5 najbardziej przydatnych narzędzi w ogrodzie
  63 Wyświetlenia

  Pielęgnując ogród stosujemy wiele narzędzi ogrodowych, dążymy do pięknej i zadbanej zielonej przestrzeni. Wielu użytkownikom ogrodu zależy na szybkiej i trwałej pielęgnacji, ze względu na inne obowiązki. Odpowiednie przyrządy i maszyny ogrodowe pomogą w łatwy sposób efektywnie zadbać o ogród, a co najważniejsze- zaoszczędzą mnóstwo czasu. Poznaj 5 bardzo przydatnych narzędzi w ogrodzie i przekonaj się, że dbanie o ogród może być proste i szybkie w wykonaniu. 

  Czytaj więcej
 • Jak dbać o swój ogród? 4 porady, które możesz wdrożyć w życie
  Jak dbać o swój ogród? 4 porady, które możesz wdrożyć w życie
  62 Wyświetlenia

  Wiosna tuż tuż, a z nią budzenie się przyrody do życia. Pąki na drzewach i zielona trawa przyczyniają się do powstawania uśmiechu na wielu twarzach. Wraz z rozpoczęciem wiosny zaczynamy porządkować ogrody i podwórka, aby wyglądem zachęcały do spędzania w nim czasu. Dbanie o wygląd Twojego ogródka nie musi już Ci się kojarzyć z poświęceniem wielu godzin ciężkiej pracy z marnym efektem końcowym. Dzięki nowoczesnej technologii i odpowiednim maszynom praca ogrodowa może być wykonywana za nas!...

  Czytaj więcej
 • Koszenie trawnika- 5 zasad, o których powinniśmy pamiętać
  Koszenie trawnika- 5 zasad, o których powinniśmy pamiętać
  68 Wyświetlenia

  Piękny ogród to marzenie wielu użytkowników. Aby ogród wyglądał dobrze musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji trawnika, a zwłaszcza o regularnym koszeniu. Istnieje wiele zasad, które nie tylko ulepszą wydajność koszenia, ale również polepszają kondycję trawników. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o wskazówkach na temat koszenia trawnika w swoim ogrodzie. 

  Czytaj więcej
 • Czym jest glebogryzarka? Rodzaje i zastosowanie glebogryzarek
  Czym jest glebogryzarka? Rodzaje i zastosowanie glebogryzarek
  56 Wyświetlenia

  Odpowiednie nawożenie jest kluczowe, aby cieszyć się pięknym i zadbanym trawnikiem. Czasami mineralizowanie gleby może być nierównomierne, w niektórych miejscach nawóz nie występuje, a gdzieniegdzie jest go za dużo. Gdy dojdzie do takiej sytuacji rośliny umierają z powodu nadmiaru użyźniacza w glebie. Czy istnieje rozwiązanie takiego problemu? Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym urządzeniem dla rozwiązania tego problemu jest glebogryzarka. Poznaj przykłady, do czego używa się...

  Czytaj więcej
 • Dlaczego warto kupić pilarkę?
  Dlaczego warto kupić pilarkę?
  57 Wyświetlenia

  Pilarka to urządzenie, które bardzo dobrze sprawdzi się w Twoim domu. Pilarki są proste w obsłudze i są świetnym pomocnikiem, który może być wykorzystywany przy domu, jak i ogrodzie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego sprzętu, istnieje sporo parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać pilarkę dostosowaną do Twoich potrzeb. 

  Czytaj więcej
Wyświetlanie od 1 do 6 z 6 (1 stron)
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.